O firmie

+H2O Sp. z o.o. mieści się w Chociszewie koło Łodzi.
Historia firmy sięga roku 1990, kiedy jeszcze jako przedsiębiorstwo produkcyjne Cin&Cin S.A. wprowadziła na rynek kilkanaście różnych produktów począwszy od aperitifów, poprzez koktaile i wina musujące, aż do bezalkoholowych napojów dla dzieci.

+H2O zajmuje stabilna pozycję wśród producentów,
co zawdzięcza przemyślanej strategii łączącej wieloletnią tradycję z najnowszymi technologiami.

Naszą specjalnością jest produkcja wyrobów winiarskich oraz najwyższej jakości śliwowic i wódki z ziemniaków, powszechnie znanych pod marką STRYKOVER.
W bogatej ofercie znajdziecie Państwo cydry, wina musujące, wermuty, sangrie o oryginalnych walorach smakowych oraz zróżnicowanej zawartości alkoholu, wódki i śliwowice. Wiele z naszych wyrobów to produkty bezglutenowe.

Technologia produkcji to wynik współpracy ze specjalistami z Włoch, Niemiec i Hiszpanii.

W zakładach naszej firmy wykorzystuje się nowoczesne techniki w zakresie: stabilizacji wina, kupażowania, filtracji, gazowania, uzdatniania wody oraz napełniania i magazynowania. 

Linie napełniania są całkowicie zmechanizowane i w znacznej części zautomatyzowane. W wyniku trzystopniowego procesu sterylizacji powstają produkty o najwyższym stopniu czystości.

Dbałość o najwyższą jakość naszych wyrobów sprawia, że trunki ze znakiem +H2O na dobre zadomowiły się na polskich i zagranicznych stołach i z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością.

Od roku 2011 produkty dostępne w naszej ofercie posiadają certyfikat koszerności.

Andrzej Pawelec

Przewodniczący Rady Nadzorczej

 

Copyrights +H2O Sp. z o.o.  Created by 101 So. z o.o., Kamila Błęcka